Pracownik produkcji – Proste prace z BUTELKAMI – Work4YouGlobal – Assen

  • Assen

Work4YouGlobal

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient, właściciel linii produkcyjnej z okolic Assen,

poszukuje pracowników produkcji

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień (co czwartek):  14.02 € brutto/ h  (36 h/ tydzień)
    (pierwsze wynagrodzenie w drugim tygodniu pracy)

WYMAGANIA

Język: angielski
W mowie: B1 , W piśmie: A2

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Masz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Mile widziany certyfikat na wózek typu Heftruck i doświadczenie na podobnym stanowisku

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne i odzież roboczą

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace produkcyjne. Do Twoich obowiązków należeć będzie płukanie pustych szklanych butelek. Butelki są dostarczane na paletach, a Twoja praca polega na opróżnianiu butelek z pudełek, płukaniu ich do czysta oraz sortowaniu do przetworzenia. Średnio przetwarzane jest 10 palet dziennie.

Praca na 1 zmianę.

Lees hier meer