Pracownik produkcji – Palety – Work4YouGlobal – Assen

  • Assen

Work4YouGlobal

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient, właściciel firmy produkcyjnej z okolic Assen, Emmen, Musselkanaal,

poszukuje pracowników produkcji

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień (co czwartek):  13.68 € brutto/ h  + weekendy
    (pierwsze wynagrodzenie w drugim tygodniu pracy)

WYMAGANIA

Język: angielski
W mowie: B1 , W piśmie: A2

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2)
  • Jesteś zmotywowany i chcesz pracować fizycznie
  • Mile widziane prawo jazdy i doświadczenie na podobnym stanowisku

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne i odzież roboczą

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za różne prace produkcyjne. Do Twoich zadań należeć będzie ręczna produkcja palet (składanie, zbijanie, skręcanie) oraz ich naprawy (wymiana elementów, ponowne przymocowanie). Będziesz odpowiedzialny za obsługę narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, dbanie o bezpieczeństwo pracy oraz o porządek na stanowisku pracy.

Lees hier meer